namaluj si svojí hračku

English

Jak objednávat

1. Pro objednávku prosím vyplňte následující formulář:

Vložte naskenovaný (vyfocený) obrázek

Jméno a věk Vašeho malého návrháře nebo návrhářky
Jméno Věk

Velikost hračky. Jiné velikost prosím určete v políčku "Doplňující informace".
15-20 cm 20-40 cm 40-60 cm jiná velikost

"Doplňující informace" Zde můžete popsat další detaily, které by hračka měla mít (např. zda máme vytvořit hračku z celého obrázku nebo jen jeho části – jen medvídka a sluníčko z obrázku už ne apod.)

Vaše jméno a příjmení

Vaše emailová adresa

Vaše telefonní číslo

Ulice a číslo popisné

Město

PSČ

Stát

Souhlasím s poskytnutím osobních údajů
Souhlasím

S vašimi poskytnutými údaji bude nakládáno v souladu s právními předpisy a zejména se zněním NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 a budou použity výhradně pro potřeby vyřízení Vaší objednávky. Více informací zde Podmínky zpracování osobních údajů

1. S Vámi poskytnutými údaji bude nakládáno v souladu se Směrnicí Evropského parlamentu o ochraně osobních údajů (GDPR) a budou použity výhradně pro potřeby vyřízení Vaší objednávky. V žádném případě nemůže dojít k jejich zneužití nebo poskytnutí třetím stranám.

2. Po odeslání formuláře Vám emailem pošleme kalkulaci ceny za vytvoření hračky a termín dodání spolu s číslem bankovního účtu, jehož prostřednictvím můžete platbu uhradit. Zároveň upřesníme materiál, ze kterého budeme hračku vytvářet, případně Vás požádáme o upřesnění některých detailů.

3. Po připsání příslušné částky na náš účet a vytvoření hračky Vám hračku obratem pošleme na uvedenou adresu a zároveň Vám e-mailem zašleme upozornění o odeslání hračky.

Použitý materiál

Hračky šijeme z měkkých, certifikovaných materiálů jako fleece (flís), plyš, bavlna (případně flanel, hedvábí aj.). Materiál vždy vybíráme podle typu hračky. Pokud to jde, nejraději používáme flís vzhledem k jeho vlastnostem a možmosti údržby. Hračky plníme 100% nealergenní certifikovanou vycpávkou z dutých polyesterových vláken. Hračky můžete prát v pračce na 30 °C nebo je ručně vyprat ve vlažné vodě, pokud na hračce nebo v přiloženém návodu na ošetřování není uvedeno jinak — vždy záleží na použitém materiálu.

Všechny naše hračky jsou plně ve shodě se zněním SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY o bezpečnosti hraček 2009/48/ES z 18. června 2009.

Cena

Cena hračky se odvíjí od toho, jak bude obrázek složitý a detailní. Hračka je ručně šitá a naším cílem je, aby přesně odpovídala obrázku Vašich malých umělců. Cena za středně obtížnou hračku od 20 do 40 cm je cca 2500 Kč a od 40 do 60 cm je cca 3200 Kč. Tato cena nezahrnuje poštovné. Cenu Vaší konkrétní hračky Vám emailem zašleme po odeslání vyplněného formuláře.

Jak platit

Platit lze bankovním převodem. Potřebé údaje obdržíte po objednání.

Jak dlouho trvá vytvoření hračky

Hračka by měla co nejvíce odpovídat obrázku Vašeho dítěte, proto dbáme na každý detail. Nicméně je třeba vzít v potaz, že látka není papír a ne vše tak lze realizovat. Někdy nám tvorba hračky může trvat déle, proto je třeba objednávat s co největším předstihem. Po odeslání vyplněného formuláře Vám spolu s cenou pošleme i časový odhad, za jak dlouho jsme schopni hračku vytvořit.

Kam posíláme

Zasíláme po celé ČR i do dalších zemí. 


Objednávka Shop roku 2014
© 2023 Moje hračka - namaluj si svojí hračku
Pro více informací volejte: +420 607 205 331 nebo pište: info@namalujsihracku.cz