namaluj si svojí hračku

English

Cena za hračku

Všechny hračky jsou ručně vyráběné. Každá hračka je jedinečná a vždy se snažíme ji v maximální možné míře přizpůsobit obrázku včetně „výrazu“ hračky. Nejedná se tedy o pouhé šití podle předem daného střihu. Práce na hračce se v některých případech počítá na dny.

Cena hračky závisí především na složitosti obrázku a množství detailů a nedá se přesně dopředu určit. Obvykle se cena pohybuje mezi 900– 1500 Kč plus DPH a poštovné, ale v některých případech to může být také 2500 Kč. Vždy Vám konečnou cenu sdělíme dopředu po vyplnění objednávkového formuláře a zaslání obrázku.

Jak mám zaplatit za hračku?

Platit můžete bankovním převodem na účet č. 115-834990207/0100 vedeném u Komerční banky. Po objednání hračky vám emailem pošleme všechny informace potřebné k zaplacení.

Jak dlouho trvá vytvoření hračky?

Hračka by měla co nejvíce odpovídat obrázku Vašeho dítěte. Proto dbáme na každý malý detail. Někdy nám trvá vytvořit hračku i několik dní, než seženeme odpovídající materiál a hračku vytvoříme. Hračky vytváříme postupně podle toho, jak jste si je objednali. Je proto dobré objednávat s co možná největším předstihem. Uvažujete-li o naší hračce jako o dárku k nějaké konkrétní příležitosti uveďte prosím  toto datum do políčka „komentář“ v objednávkovém formuláři a my se budeme snažit Vám vyhovět. Po odeslání vyplněného formuláře Vám spolu s cenou pošleme i termín, za jak dlouho jsme schopni hračku vytvořit.

Kam posíláte hotové hračky?

Zasíláme po celé ČR i do dalších zemí. Po odeslání vyplněného formuláře Vám pošleme cenu poštovného.

Jsou vaše hračky bezpečné?

Pro výrobu hraček používáme výhradně schválené 100% hypoalergenní materiály. Každá hračka je vytvořena výhradně z textilních materiálů a její součástí nejsou žádné tvrdé materiály, knoflíky nebo vyztužovací drátky nebo něco podobného, co by zakládalo na možnost úrazu dítěte při hře nebo nakládání s hračkou. Všechny naše hračky jsou ve shodě a splňují ustanovení SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY o bezpečnosti hraček 2009/48/ES ze dne 18. června 2009.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Kontaktujte nás a my Vám obratem odpovíme.


Objednávka Shop roku 2014
© 2019 Moje hračka - namaluj si svojí hračku
Pro více informací volejte: +420 607 205 331 nebo pište: info@namalujsihracku.cz