namaluj si svojí hračku

English

Cena za hračku

Všechny hračky jsou ručně vyráběné. Každá hračka je jedinečná a vždy se ji snažíme v maximální možné míře přizpůsobit obrázku včetně „výrazu“ hračky. Nejedná se tedy o pouhé šití podle předem daného střihu. Práce na hračce se počítá na dny.

Cena hračky závisí především na složitosti obrázku a množství detailů a nedá se přesně dopředu určit. Obvykle se cena hračky o velikosti 20–⁠40 cm pohybuje okolo 2500 Kč a ve velikosti 40–⁠60 cm cca 3200 Kč. Konečnou cenu Vám ale sdělíme podle zaslaného obrázku prostřednictvím objednávkového formuláře.

Jak mám zaplatit za hračku?

Platit můžete bankovním převodem na účet č. 115-834990207/0100 vedený u Komerční banky. Po objednání hračky vám emailem pošleme všechny informace potřebné k zaplacení.

Jak dlouho trvá vytvoření hračky?

Váš plyšák by měl co nejvíce odpovídat zaslané předloze. Proto dbáme i na každý malý detail Vašeho obrázku. Jeho výroba není otázkou jednoho dne. Musíme sehnat odpovídající materiál a hlavně vymyslet, jak bude panáček, panenka nebo zvířátko z kresby vypadat v prostorovém řešení. Hračky vytváříme postupně podle pořadí objednávek. Je proto dobré objednávat s co možná největším předstihem. Uvažujete-li o naší hračce jako o dárku k nějaké konkrétní příležitosti uveďte prosím  toto datum do políčka „komentář“ v objednávkovém formuláři a my se budeme snažit Vám vyhovět. Po odeslání vyplněného formuláře Vám spolu s cenou pošleme i možný termín dodání.

Kam posíláte hotové hračky?

Zasíláme po celé ČR i do dalších zemí. Po odeslání vyplněného formuláře Vám pošleme také cenu poštovného.

Jsou Vaše hračky bezpečné?

Pro výrobu hraček používáme výhradně schválené 100% hypoalergenní materiály. Každá hračka je vytvořena výhradně z textilních materiálů, žádné tvrdé materiály jako knoflíky nebo vyztužovací drátky atd., které by mohly představovat nebezpečí pro zdraví Vašeho dítěte, její součástí nebývají –⁠ s vyjímkou případů, kdy o podobné prvky projevíte výslovný zájem. Všechny naše hračky jsou ve shodě se SMĚRNICÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY o bezpečnosti hraček 2009/48/ES z 18. června 2009.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Kontaktujte nás a my Vám rádi obratem odpovíme.


Objednávka Shop roku 2014
© 2023 Moje hračka - namaluj si svojí hračku
Pro více informací volejte: +420 607 205 331 nebo pište: info@namalujsihracku.cz