namaluj si svojí hračku

English

Cena za hračku

Všechny hračky jsou ručně vyráběné. Každá hračka je jedinečná a vždy se ji snažíme v maximální možné míře přizpůsobit obrázku včetně „výrazu“ hračky. Nejedná se tedy o pouhé šití podle předem daného střihu. Práce na hračce se počítá na dny.

Cena hračky závisí především na složitosti obrázku a množství detailů a nedá se přesně dopředu určit. Obvykle se cena pohybuje okolo 2500 Kč. Konečnou cenu Vám ale sdělíme podle zaslaného obrázku prostřednictvím objednávkového formuláře.

Jak mám zaplatit za hračku?

Platit můžete bankovním převodem na účet č. 115-834990207/0100 vedeném u Komerční banky. Po objednání hračky vám emailem pošleme všechny informace potřebné k zaplacení.

Jak dlouho trvá vytvoření hračky?

Váš plyšák by měl co nejvíce odpovídat zaslané předloze. Proto dbáme i na každý malý detail Vašeho obrázku. Jeho výroba není otázkou jednoho dně. Musíme sehnat odpovídající materiál a hlavně vymyslet, jak bude panáček, panenka nebo zvíře z kresby vypadat v prostorovém řešení. Hračky vytváříme postupně podle pořadí objednávek. Je proto dobré objednávat s co možná největším předstihem. Uvažujete-li o naší hračce jako o dárku k nějaké konkrétní příležitosti uveďte prosím  toto datum do políčka „komentář“ v objednávkovém formuláři a my se budeme snažit Vám vyhovět. Po odeslání vyplněného formuláře Vám spolu s cenou pošleme i možný termín dodání.

Kam posíláte hotové hračky?

Zasíláme po celé ČR i do dalších zemí. Po odeslání vyplněného formuláře Vám pošleme cenu poštovného.

Jsou vaše hračky bezpečné?

Pro výrobu hraček používáme výhradně schválené 100% hypoalergenní materiály. Každá hračka je vytvořena výhradně z textilních materiálů a její součástí nejsou žádné tvrdé materiály, knoflíky nebo vyztužovací drátky nebo něco podobného, co by zakládalo na možnost úrazu dítěte při hře nebo nakládání s hračkou. Všechny naše hračky jsou ve shodě a splňují ustanovení SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY o bezpečnosti hraček 2009/48/ES ze dne 18. června 2009.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Kontaktujte nás a my Vám obratem odpovíme.


Objednávka Shop roku 2014
© 2021 Moje hračka - namaluj si svojí hračku
Pro více informací volejte: +420 607 205 331 nebo pište: info@namalujsihracku.cz