namaluj si svojí hračku

English

Na nápad šít hračky podle dětských kreseb přišel kamarád Marek.
Toto je jeho vánoční příběh, tak to všechno začalo.

„Má šestiletá neteř je dítě, které má spoustu hraček. Každé Vánoce mě nepřestává udivovat, co všechno se dá koupit, co všechno se vyrábí. Pokaždé, když přijdu do hračkářství, abych pro ni koupil dárek, jsem ohromený. Je tam toho tolik, že nevím, co vybrat. Kromě toho mám ještě jeden problém: všimli jste si, jak je tam všechno tak nějak stejné? Jistě, mezi mluvícím jednorožcem posypaným flitry a prima kvílející vlkodlačicí je na první pohled rozdíl, ale když se zadíváte pozorněji, již mnoho odlišností nenajdete. A vnímají to i naše děti? Také máte tu zkušenost, že když dostanou všechno možné, rychle dárky vybalí a pak nad nimi stojí nebo si začnou hrát s něčím úplně jiným?

Moje Hračka - jak to začaloJednou jsem dostal nápad a udělal to jinak. Má neteř ráda kreslí. Požádal jsem ji, aby namalovala hračku, kterou by si přála. A světe div se, nenemalovala jednorožce ani mluvící vlkodlačici, ale svého psa, akorát po svém. A přesně takového psa ode mě dostala. Pak už jsem byl jen hodně zvědavý, jak to dopadne při rozbalování dárků. Bude se jí můj fleecový pejsek v konkurenci mluvících a hýbajících se barevných dárků líbit?

Barča všechno rozbalila, pak vzala do náručí mého (svého) psa a bylo. Nezajímala se o ostatní hračky, o zpívající včelí medvídky, o naříkající mimina. Celá rozzářená všechny obcházela a vysvětlovala, že tenhle pejsek je její, že to ona si ho vymyslela a že vypadá přesně tak, jak si ho představovala.  A jestli jí to vydrželo? Její maminka má problém hračku vyprat. Teprve když Barča večer usne, může pejska vzít, ale ráno už musí být zvíře zase zpátky na svém místě.

I Vy byste možná chtěli, aby váš Honzík, Anička, Terezka nebo Kubík měli hračku, ke které budou mít opravdu niterný vztah, která bude jiná než ty ostatní a se kterou si budou hrát déle než jedno odpoledne.

A právě tuto možnost Vám nabízíme. Na základě obrázku Vašeho dítěte vytvoříme plyšovou hračku profesionálně, podle náročných požadavků na zdravotní nezávadnost a kvalitu. Hračky od nás nemluví a nehýbou se. To Vaše dítě jim vdechne skutečný život. Bude si s nimi hrát.“


Objednávka Shop roku 2014
© 2023 Moje hračka - namaluj si svojí hračku
Pro více informací volejte: +420 607 205 331 nebo pište: info@namalujsihracku.cz